Archa Noemova

Národní muzeum

Ve čtvrtek 29. 11. navštívily třídy 3. B a 3. C zoologickou expozici „Archa Noemova“. Tato stálá expozice je k vidění v Nové budově Národního muzea. Komentovaná prohlídka Rekordmani a rarity zvířecího světa byla velmi poutavá a žákům se líbila. Nahlédli jsme do světa živočichů, kteří žili či stále žijí na naší planetě. K vidění zde byla například nejrychlejší šelma planety, dále savec, který klade vejce nebo varan komodský přezdívaný jako „komodský drak“. Fascinující podívanou přinesl i tajuplný podmořský svět plný záhadných živočichů.

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.