Recyklohraní

Třídíme odpad – sběrové aktivity naší školy

Naše škola je zapojena do projektu MŠ REKCYKOHRANÍ. Součástí tohoto programu je i sběr baterií, vyřazených mobilních telefonů (kabinet Př) a drobných eketrozařízení (červená popelnice v šatně). Za získané body v tomto projektu si žáci prostřednictvím žákovského parlamentu vybírají odměny v internetovém obchodu. Průběh a výsledky najdete na www.recyklohraní.cz (heslo školy 6cda04).

Vybíráme svázané a třídou označené noviny, časopisy, letáky apod. V loňském roce jsme sebrali 18 tun papíru. Finanční prostředky škola věnuje na nákup odměn, permanentek (Techmánie, Zoo), nadstandardního vybavení školy, atd.

Tabulka sběru papíru za letošní rok zde.
(Udávané hodnoty jsou v kilogramech)

Papír vybíráme každé úterý od 7:40 - 8:00.
Všem rodičům předem děkujeme za podporu
a pomoc.

Třídní aktivy a konzultace

proběhnou v úterý 20. 11. 2018, pro 1. stupeň od 16:00 a pro 2. stupeň od 16:30.