Recyklohraní

Třídíme odpad – sběrové aktivity naší školy

Naše škola je zapojena do projektu MŠ REKCYKOHRANÍ. Součástí tohoto programu je i sběr baterií, vyřazených mobilních telefonů (kabinet Př) a drobných eketrozařízení (červená popelnice v šatně). Za získané body v tomto projektu si žáci prostřednictvím žákovského parlamentu vybírají odměny v internetovém obchodu. Průběh a výsledky najdete na www.recyklohraní.cz (heslo školy 6cda04).

Vybíráme svázané a třídou označené noviny, časopisy, letáky apod. V loňském roce jsme sebrali 18 tun papíru. Finanční prostředky škola věnuje na nákup odměn, permanentek (Techmánie, Zoo), nadstandardního vybavení školy, atd.

Tabulka sběru papíru za letošní rok zde.
(Udávané hodnoty jsou v kilogramech)

Papír vybíráme každé úterý od 7:40 - 8:00.
Všem rodičům předem děkujeme za podporu
a pomoc.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.