Podpora sportu

Od roku 2018 čerpáme od našeho zřizovatele dotaci zaměřenou na sport (dotační program na podporu tělovýchovných aktivit). Z dotací jsme uskutečnili výměnu obložení a žebřin v tělocvičně, postupně opravujeme a vyměňujeme ochranné sítě kolem hřiště, opravujeme ploty kolem areálu, provádíme údržbu umělé trávy, údržbu zeleně. Dále od roku 2018 organizujeme na jaře tenisový turnaj smíšených dvojic pro zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Od školního roku 2018/2019 probíhají projektové dny s tenisem (výuka tenisu pod vedením trenéra v rámci tělesné výchovy). Pro potřeby projektu se nakoupily např. tenisové rakety, tenisová síť, míčky.

Projektové dny

Projektové dny  s tenisem

Do Projektových dnů s tenisem se zapojilo 75% žáků školy; to je cca 450 dětí. Nezapojovaly se 1. ročníky a 4. ročníky, které se účastní plaveckého výcviku.

Akce pro veřejnost

Tenisový turnaj přátel 2. ZŠ

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.