Podpora sportu

Od roku 2018 čerpáme od našeho zřizovatele dotaci zaměřenou na sport (dotační program na podporu tělovýchovných aktivit). Z dotací jsme uskutečnili výměnu obložení a žebřin v tělocvičně, postupně opravujeme a vyměňujeme ochranné sítě kolem hřiště, opravujeme ploty kolem areálu, provádíme údržbu umělé trávy, údržbu zeleně. Dále od roku 2018 organizujeme na jaře tenisový turnaj smíšených dvojic pro zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Od školního roku 2018/2019 probíhají projektové dny s tenisem (výuka tenisu pod vedením trenéra v rámci tělesné výchovy). Pro potřeby projektu se nakoupily např. tenisové rakety, tenisová síť, míčky.

Zápis do kroužků ŠD

důležité informace a pokyny k přihlašování jsou k dispozici v tomto článku.

Kroužky ŠD

Nabídku zájmových kroužků pro školní rok 2019/20 najdete zde.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.