100PY – sto let republiky očima pěti generací

100py minulosti – DEPO

100py minulosti je skvělý a naučný program, který běží napříč celou naší sto letou republikou. Návštěva plzeňského DEPA nám umožnila vrátit se do různých časových úseků, které prožívala jedna normální plzeňská rodina. Neměli bychom zapomenout na události, které významnou měrou ovlivnily život mnoha rodin.

Výstava osobních předmětů plzeňských osobností z oblasti sportu, umění, výzkumu nám připomněla události, během kterých byly tyto předměty použity.

4. A,B,C

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.