Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

Splněná přání

Charitativní akce 2. ZŠ a ŠD Plzeň pro dlouhodobě nemocné pacienty FN Plzeň – Bory

Napiš své přání Ježíškovi a pomocí balonku ho pošli až nahoru do nebe… To bylo hlavní motto celé akce. Splnit si svá přání, ale také myslet na druhé a splnit přání někomu jinému. Třeba lidem nemocným tolik, že musí Vánoce trávit v nemocnici.

Školní atrium 2. ZŠ Plzeň se 18.12. v 15 hodin začalo plnit dětmi a jejich rodiči, kteří chtěli tuto myšlenku podpořit. Když bylo první přání napsáno a balonek vzlétl vzhůru, nejeden z nás zamáčkl slzičku. A pak už se obloha nad atriem rozzářila veselými barvami ostatních balonků a dole mezi námi zavládla nepopsatelně krásná atmosféra plná pochopení a soucitu.

Nedílnou součástí akce byly dva stánky naplněné adventními a vánočními dekoracemi, které tentokrát poslouží hned dvakrát. Nejen že ozdobí a provoní naše svátečně vyzdobené domovy, ale peníze za jejich nákup udělají velkou radost někomu dalšímu. Jistě se sluší poděkovat všem dětem a zaměstnancům školy, kteří stánky naplnili vlastnoručně vyrobenými drobnostmi, stejně jako všem, jenž jejich nákupem podpořili tuto krásnou akci, jejíž celkový výtěžek nakonec činil 9066,- Kč.

Vybrané peníze jsme použili na nákup stavebnic LEGO pro dětská oddělení FN Bory a také drobných dárků pro babičky a dědečky, kteří také nemohou trávit Vánoce doma se svou rodinou.

Organizátoři akce i všichni zúčastnění doufají, že vybrané dárky udělají radost.

 

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Přidělení dětí do oddělení ŠD

najdete v tomto dokumentu.

GDPR - zpracovávané údaje

Informace o školou zpracovávaných údajích najdete v tomto dokumentu.

Sportovní tábory 2018

všechny důležité informace najdete v tomto článku.

Aktuální informace k přijímacímu řízení

na SŠ a víceletá gymnázia najdete pod tímto odkazem.

 

Přijímací řízení na SŠ

Informace v užitečných odkazech (brožura "Čím budu?", dny otevřených dveří a informace k přijímacímu řízení).

 

Sběr starých brýlí, informace zde.

 

Rychlé kontakty

design by SITMP