Se zajícem do pohádky

Se Zajícem do pohádky

Z mé oblíbené pohádkové knížky na mě takhle jednou odpoledne vykoukl zajíc a povídá: „Chceš se mnou do pohádky?“  „Do jaké pohádky?“ zajímalo mě. „Vezmu tě na výlet do pohádkové říše, tam, kde bydlí princezny a králové, draci, ježibaby a vodníci…“ sliboval. „Zajíci – a nebude to nuda?“ strachovala jsem se, protože české pohádky důvěrně znám už mnoho let a nevím, co by mě v nich mohlo ještě překvapit. „Nuda? Blázníš? V pohádkové říši, tam to žije. To budeš koukat!“ A koukala jsem. Koukala jsem tak moc, že jsem ráda přijala Zajícovu nabídku a souhlasila, že „české pohádky trochu jinak“ představíme našim dětem a jejich rodičům. A tak se zrodila velikonoční akce, z níž si děti odnášely kromě pohádkových zážitků také originální pohádkový komiks, který nikde nekoupíte, zkrátka proto, že je jenom náš. Velikonoční akci prosvícenou sluníčkem a úsměvy dětí  si s námi můžete připomenout v naší fotogalerii.

Tenisový turnaj

Naše škola pořádá tenisový turnaj. Všechny informace naleznete v tomto letáku.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

ODVOLÁNÍ KROUŽKŮ PRO NEMOC

Z důvodu nemoci paní vychovatelky Heleny Kaňokové budou do odvolání zrušeny kroužky JÓGA a FLÉTNA.
Děkujeme za pochopení.

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.