Polytechnická výchova

Dotační program „Podpora polytechnické výchovy v mateřských a základních školách v Plzeňském kraji v roce 2015“ – realizace projektu „Krok za krokem k manuální dovednosti“, který byl využit k úhradě vstupů do Techmanie Science Centra a vybavení školní dílny např. trafopájkami, závitořeznými sadami a akušroubováky pro práci žáků.

Projekt byl uskutečněn za finanční podpory Plzeňského kraje.

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.