OPVVV

V období od 25 .8. 2017 do 24. 8. 2019 je na naší škole realizován projekt „Šablony pro 2. ZŠ“ (registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0005284). V rámci projektu budou podpořeny aktivity společného vzdělávání, tandemová výuka, metoda CLIL, osobnostní a profesní rozvoj pedagogů a jejich vzájemná spolupráce a extrakurikulární aktivity.

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích a podpora inkluzivního vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a OP VVV.

Informační plakát projektu

Pro detail klikněte

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.