OPVVV

V období od 25 .8. 2017 do 24. 8. 2019 je na naší škole realizován projekt „Šablony pro 2. ZŠ“ (registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0005284). V rámci projektu budou podpořeny aktivity společného vzdělávání, tandemová výuka, metoda CLIL, osobnostní a profesní rozvoj pedagogů a jejich vzájemná spolupráce a extrakurikulární aktivity.

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích a podpora inkluzivního vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a OP VVV.

Informační plakát projektu

Pro detail klikněte

plakát s pozvánkou ke dni otevřených dveří si můžete prohlédnout zde.