OPVVV

V období od 25 .8. 2017 do 24. 8. 2019 je na naší škole realizován projekt „Šablony pro 2. ZŠ“ (registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0005284). V rámci projektu budou podpořeny aktivity společného vzdělávání, tandemová výuka, metoda CLIL, osobnostní a profesní rozvoj pedagogů a jejich vzájemná spolupráce a extrakurikulární aktivity.

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích a podpora inkluzivního vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a OP VVV.

Informační plakát projektu

Pro detail klikněte

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.