Čtení stále pomáhá

I v tomto školním roce by naše škola ráda podpořila projekt „Čtení pomáhá“. Cílem tohoto projektu je podněcovat děti k četbě a zároveň přiblížit dětem charitativní činnost. Podrobnosti o tomto projektu můžete získat na stránkách www.ctenipomaha.cz, kde se také děti mohou zaregistrovat a do projektu se tak zapojit. O projektu jsou děti informovány i ve školní knihovně. Abychom i v tomto školním roce podpořili zájem dětí o čtení, budeme zveřejňovat na webových stránkách školy v sekci Knihovna – „Čtení pomáhá“ a ve školním časopisu jména čtenářů naší školy, kteří se do projektu zapojí. Podmínkou je vyplnění anketních lístků, které jsou k dispozici v knihovně.

Doufáme, že i v tomto školním roce se zapojí velký počet dětí, stejně jako v letech minulých, kdy žáci naší školy přispěli prostřednictvím svého čtení částkou
přes 20 000 Kč na charitativní účely.

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.