Americký fotbal

O tom, že americký fotbal není zrovna jednoduchá hra, se mohli přesvědčit žáci 5. ročníků. V rámci projektu „Trenéři do škol“ se seznámili se základy hry „FLAG“, což je jeho zjednodušená verze. V průběhu 2. pololetí naši školu pravidelně navštěvoval trenér plzeňského týmu Pilsen Patriots Američan William Levi Sturgis. Žáci se pod jeho vedením učili při různých sportovních aktivitách přihrávat, chytat, uvolňovat se nebo bránit. Tyto hodiny tělesné výchovy měly přínos nejen po sportovní stránce, ale také jazykové. Všichni se snažili porozumět jednoduchým pokynům trenéra, které byly samozřejmě v anglickém jazyce.

Seznam přijatých dětí do 1. ročníků

najdete podle kódů přiřazených při elektronické registraci v tomto souboru.

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.