Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

Voda součástí života

Voda součást života

Dne 28. 4. 2016 se na celé škole konaly projektové dny jako každý rok. Projektové dny se týkaly vody. Prvním úkolem každé třídy bylo ozdobit si své třídní dveře něčím, co symbolizuje vodu. Nakreslené kapky, ozdobené dveře výrobky z lahví na pití,…

Každá třída v rámci projektových dnů měla svůj program. My, jako 9. A a 9. B jsme se šli podívat do Pivovaru Prazdroje. V pivovaru nám byla přidělena milá paní, která nás provedla celým areálem. Začali jsme u toho, kde, kdy, kým a proč pivo vzniklo. Chvíli jsme se zdrželi u historie a poté jsme se přesunuli na samotnou prohlídku areálu.

Všechny nás překvapilo, když před pivovarem stál menší autobus, který nás měl dovézt do jiné části pivovaru. Věděli jsme, že je areál velký, ale že by byl až tak velký, aby nás autobus rozvážel? To by nikoho ani nenapadlo. Nakonec jsme za autobus byli rádi, paní průvodkyně nám sdělila, že už jen chozením po areálu jsme nachodili necelých 6 kilometrů.

Prohlédli jsme si sklepy pivovaru, výrobnu, kde se pivo nechává uležet a spoustu dalších zajímavých míst. Celá prohlídka se mi zdála dost zajímavá a rozhodně to nebylo naposledy, co jsme areál pivovaru navštívila.

Bára Mirošovská
9. A

 

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

Informace pro budoucí prvňáčky

Důležité informace ze školní jídelny si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Seznam přijatých dětí do 1. ročníků

najdete podle kódů přiřazených při elektronické registraci v tomto souboru.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Rychlé kontakty

design by SITMP