Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

FC Viktoria Plzeň

V pátek 6.2. jsme se v počtu 2 vyučující a 37 žáků vydali směr fotbalový stadion FC Viktoria Plzeň. Díky dokonalé logistice a chůzi typu „kvapík“ jsme na místo dorazili s předstihem a děti tak měly možnost vyřádit se na dětském hřišti přímo před stadionem.

Přesně ve 13 hodin odpoledne nás vpustili na stadion. Slečna průvodkyně zahájila prohlídku v místnosti, kde se před zápasem a po něm konají tiskové konference. Sami jsme si vyzkoušeli, jaké to je se „tiskovky“ zúčastnit. A v duchu tradičních odpovědí „tak určitě“, si děti vedly celkem dobře. Poté jsme se odebrali například do kabiny domácích borců vybavené dresy, kopačkami a převelice důležitou nástěnkou. V kabině hostů jsme si sedli na místa, kde se na zápas chystal například Franck Ribéry z Bayern Mnichov. Byli jsme rádi, že místnost pro regeneraci (sprchy, vířivky, bazén) jsme opustili v suchém stavu. Přes venkovní plochu – střídačky, V.I.P. tribuny a prostor, kudy nastupují hráči k utkáním, jsme zamířili do V.I.P. zón. Ve vitrínkách jsme obdivovali dresy týmů jako FC Barcelona, AC Milán, Bayern Mnichov atd. Mohli jsme si dokonce zapózovat s poháry, které hráči FCVP během úspěšných sezón získali.

Na stadionu FCVP se nám velice líbilo a už se těšíme, co dalšího pro nás tento fotbalový klub v rámci projektu „Viktorka do škol“ připraví.

L. Hájková, A. Patejdlová

Kompletní fotogalerie

 

 

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč 

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Rychlé kontakty

design by SITMP