Popelka

Všichni si pamatujeme, jak nám maminka nebo tatínek četli pohádky na dobrou noc. Jednou z nejznámějších českých pohádek je i Popelka. Všechno, co jsme se dozvěděli o Popelce od našich rodičů, jsme zúročili během skupinové práce. Jelikož nám podzimní počasí přálo, pracovali jsme v atriu. Znalosti ze 4. třídy, mezi které patří práce s obrázkovou osnovou a nadpisem, využití správné slovní zásoby, řazení vět, či spisovný český jazyk, nám byly dostatečnou oporou pro náročnější plnění úkolů, mezi které patří orientace v textu, práce se získanými informacemi a jejich využití.

Kompletní fotogalerie zde

Třídní aktivy a konzultace

proběhnou 23. 4. od 16:00 pro 1. stupeň a od 16:30 pro 2. stupeň.

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.