Pohádkové postavy

Nová akce ve školní knihovně pro všechny žáky 1. stupně

Milé děti, v průběhu března a dubna jsou pro vás ve školní knihovně připraveny krabice s několika literárními, či pohádkovými postavami. Přineste drobnosti, které by tyto vybrané postavy potěšily, anebo předměty, které by potřebovaly. Pomůžete tak vytvořit pro naše prvňáčky další motivační pomůcku do výuky. O zhotovení krabic a první „dárečky“ se v rámci tvořivého úkolu postarali žáci 5. A Podpořte tuto akci, ve školní knihovně na vás čekají Pat a Mat, Harry Potter, Poseroutka, Malý princ a krteček a princezna Elsa.

Kompletní fotogalerie zde

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.