Pod vánočním stromečkem

Pod vánočním stromečkem v knihovně našli žáci mnoho nových knih, které si mohli prohlédnout a poté vypůjčit. A tak si žáci zvláště 1. stupně odnášeli pěknou knížku ke čtení o vánočních prázdninách a v knihovně se pak zapsáním na nástěnku pochlubili, co přečetli. A půjčují si stále, řada knih jde „z ruky do ruky“. Výrazně se rozrostl i počet titulů pro mimočítankovou četbu, dále mají žáci k dispozici knihy ve zjednodušeném anglickém a německém jazyce.

Obohacení knihovny bylo možné díky projektu EU – výzva 56 podporovaného z OP VK, který je spolufinancován státním rozpočtem ČR a Evropským sociálním fondem. Mohli jsme nakoupit přes 650 knih pro žáky 1. stupně za více než 100 000 Kč. Hledány byly vhodné knížky v řadě knihkupectví a nakladatelství se snahou vybrat to nejlepší, co knižní trh nabízí. A vyplatilo se to, knížky jsou hezké, čtenářsky přitažlivé, líbí se žákům, učitelům i rodičům.

Výsledky losování

po zápisech do 1. tříd najdete v tomto souboru. Další důležité informace najdete v tomto článku.

Třídní aktivy a konzultace

proběhnou 23. 4. od 16:00 pro 1. stupeň a od 16:30 pro 2. stupeň.

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.