Fotografická soutěž 'Čtení nás baví'

V dubnu proběhla na naší škole fotografická soutěž „Čtení nás baví“. Poděkování patří všem zúčastněným dětem i jejich rodičům, či prarodičům . Fotografie jsou vystaveny ve školní knihovně. Vyhodnocení této soutěže proběhne v rámci 4. týdne čtení dětem v termínu od 2. – 6. června 2014.

Zúčastněné děti: Anna Doxanská, Daniela Košařová, Ema Halasová, Johana Štíbrová, Tomáš Nový, Ondřej Brunclík, Anna Chaloupková, Agáta Hudková, Kateřina Hrachová, Michaela Stará, Jan Matoušek, Karolína Vojtová, Samuel a Ben Weissarovi, Tonda Tran Tri Lam, František Světlík.

Výsledky dotazníkového šetření

si můžete prohlédnout v tomto souboru.

Zápisy pro školní rok 2024/2025

Zápisy proběhnou 6. 4. 2024 od 9:00 - 15:00. Zápisům bude předcházet elektronická registrace. Informace k registraci a zápisu najdete zde.

Nabídka školního bufetu

Kompletní nabídku včetně možnosti objednávání svačin pro vaše dítě přímo do školy najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.