Platba ŠD

Úplatu za zájmové vzdělávání ve školní družině upravuje Vnitřní předpis o úplatě za zájmové vzdělávání vydaný ředitelem školy. Celé znění dokumentu najdete zde.
Stručné shrnutí uvádíme níže:

Poplatek za ŠD činí 1050,- za pololetí (210,- Kč/měsíc).

Částka se hradí pololetně a je splatná k 15. dni prvního kalendářního měsíce příslušného pololetí. Pokud byl žák přijat k docházce do ŠD v průběhu kalendářního měsíce, je poplatek splatný do 5-ti dnů od jeho přijetí. Plátce v tomto případě uhradí částku za celý kalendářní měsíc, ve kterém žák do ŠD nastoupil.

Poplatek se hradí na účet školy číslo:727988339/0800 Česká spořitelna.
Variabilní symbol je složen z následujících číselných údajů: 99 + číslo třídy + označení třídy (A má číslo 1, B má číslo 2…) + číslo oddělení (01, 02, 03…) + číslo žáka v třídním výkazu. Každý žák má své číslo z třídního výkazu zapsané v žákovské knížce. Z důvodu ochrany osobních dat nevyžadujeme uvedení rodného čísla, ale k identifikaci platby použijte variabilní symbol podle uvedeného příkladu. Není tak nutné vyžadovat od Vás kopii dokladu o platbě.

Příklad:
Žák z 1. C je ve 2. oddělení ŠD a jeho číslo v třídním výkazu je 05. Variabilní symbol tedy bude mít následující podobu: 99130205. Umožňuje-li to druh platby, ve zprávě pro příjemce uvádějte i jméno a příjmení dítěte. Pro žáky přijaté pouze na ranní provoz činí poplatek 525,- /pololetí a ve variabilním symbolu uvádíte jako číslo oddělení 09.

Zápis do kroužků ŠD

důležité informace a pokyny k přihlašování jsou k dispozici v tomto článku.

Kroužky ŠD

Nabídku zájmových kroužků pro školní rok 2019/20 najdete zde.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.