Platba ŠD

Úplatu za zájmové vzdělávání ve školní družině upravuje Vnitřní předpis o úplatě za zájmové vzdělávání vydaný ředitelem školy. Celé znění dokumentu najdete zde.
Stručné shrnutí uvádíme níže:

Poplatek za ŠD činí 900Kč za pololetí (180,-Kč/měsíc).

Částka se hradí pololetně a je splatná k 15. dni prvního kalendářního měsíce příslušného pololetí. Pokud byl žák přijat k docházce do ŠD v průběhu kalendářního měsíce, je poplatek splatný do 5-ti dnů od jeho přijetí. Plátce v tomto případě uhradí částku za celý kalendářní měsíc, ve kterém žák do ŠD nastoupil.

Poplatek se hradí na účet školy číslo:727988339/0800 Česká spořitelna.
Variabilní symbol je složen z následujících číselných údajů: 99 + číslo třídy + označení třídy (A má číslo 1, B má číslo 2…) + číslo oddělení (01, 02, 03…) + číslo žáka v třídním výkazu. Každý žák má své číslo z třídního výkazu zapsané v žákovské knížce. Z důvodu ochrany osobních dat nevyžadujeme uvedení rodného čísla, ale k identifikaci platby použijte variabilní symbol podle uvedeného příkladu. Není tak nutné vyžadovat od Vás kopii dokladu o platbě.

Příklad:
Žák z 1. C je ve 2. oddělení ŠD a jeho číslo v třídním výkazu je 05. Variabilní symbol tedy bude mít následující podobu: 99130205. Umožňuje-li to druh platby, ve zprávě pro příjemce uvádějte i jméno a příjmení dítěte. Pro žáky přijaté pouze na ranní provoz činí poplatek 450Kč/pololetí a ve variabilním symbolu uvádíte jako číslo oddělení 09.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.