Projekt tenis

Na škole probíhají v rámci výuky tělesné výchovy pro vybrané ročníky Projektové dny s tenisem. Dále se dne 27. 5. 2019 uskutečnila akce pro zaměstnance a přátele školy – 2. ročník tenisového turnaje smíšených dvojic. Tyto a další akce se mohou uskutečňovat díky podpoře zřizovatele školy (dotační program zaměřený na sport).

Z dotace se dále průběžně opravují a udržují hřiště a tělocvična (např. výměna obložení v tělocvičně, údržba umělé trávy, výměna ochranných sítí, údržba zeleně).

Zápis do kroužků ŠD

důležité informace a pokyny k přihlašování jsou k dispozici v tomto článku.

Kroužky ŠD

Nabídku zájmových kroužků pro školní rok 2019/20 najdete zde.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.