Splněná přání

Dne 18. 12. 2018 jsme společně slavili advent. Na představení pěveckých sborů a dramatické kroužku byli pozváni senioři z Domu sv. Zity a bývalí zaměstnanci školy. V prostoru školního atria se konal vánoční jarmark na podporu vážně nemocných dětí z nemocnice na Borech. Školní družina společně s žáky 2. stupně nabízela své výrobky ve dvou stáncích. Byla zde i možnost občerstvení. Menší děti mohly napsat dopis pro Ježíška a následného vyslání heliovým balónkem. Od 16 hodin v hale školy zpíval školní pěvecký sbor 1. i 2. stupně pro širokou veřejnost.

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.