Splněná přání

Dne 18. 12. 2018 jsme společně slavili advent. Na představení pěveckých sborů a dramatické kroužku byli pozváni senioři z Domu sv. Zity a bývalí zaměstnanci školy. V prostoru školního atria se konal vánoční jarmark na podporu vážně nemocných dětí z nemocnice na Borech. Školní družina společně s žáky 2. stupně nabízela své výrobky ve dvou stáncích. Byla zde i možnost občerstvení. Menší děti mohly napsat dopis pro Ježíška a následného vyslání heliovým balónkem. Od 16 hodin v hale školy zpíval školní pěvecký sbor 1. i 2. stupně pro širokou veřejnost.

plakát s pozvánkou ke dni otevřených dveří si můžete prohlédnout zde.