2. základní škola

Škola byla otevřena roku 1956. Od roku 1998 je právní subjekt zřízený Magistrátem města Plzně. Vyučuje se zde podle vzdělávacího programu „Školní vzdělávací program pro základní vzdělání 2. ZŠ“.

Budova je typický produkt architektury 50. let. Součástí budovy je křídlo školní družiny s jídelnou a dále křídlo s tělocvičnou. Mezi křídly budovy se nachází uzavřený prostor zvaný atrium, který slouží za příznivého počasí k trávení velkých přestávek, ale také k výuce.

Poslední akce ze života školy

Knížka pro prvňáčky

15. června 2019

3.6. dostali naši prvňáčkové za celoroční snahu ve čtení a pilné docházení do knihovny dárek v podobě hezké knížky. Při té příležitosti jim spolužáci ze 4.třídy zahráli Pohádku o duze, ve které se mohli i malí  zapojit s barevnými…

Zobrazit všechny akce ze života školy

Poslední akce ze života družiny

Zobrazit všechny akce ze života družiny

Poslední akce ze života knihovny

Záložka spojuje školy

2. listopadu 2018

Přes 300 našich žáků se podílelo na výrobě záložek pro naši partnerskou školu na Slovensku. Jak se jim povedly, posuďte sami…. Poděkování patří i všem pedagogům.

Zobrazit všechny akce ze života knihovny

Happy Snack Škola online VIS

Ukončení kroužků ŠD

Poslední hodiny jednotlivých kroužků naleznete v tomto dokumentu.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.