Mikulášská nadílka

Dne 5. prosince 2018 navštívil Mikuláš spolu s anděly a čerty (přesněji řečeno byly dvě skupiny deváťáků - jedna z 9. A a 9. B) naši školu. Přinesli si s sebou toooolik sladkostí, že jim dokonce zbylo...To jsem se ptal jednoho z čertů, jak se našim menším spolužákům na 1. stupni líbili čerti a andělé s Mikulášem, odvětil mi toto: „No, to jsem jaktěživ neviděl, třídy měly tak moc nahnáno, že si radši všichni zalezli pod lavice! Když jsme jim ale řekli, že si je neodneseme do pekel, tak nakonec vylezli a už se tolik nebáli. Dali jsme jim něco sladkého z košíku a šli jsme navštívit další děti.“ Všem se to nakonec moc líbilo a děti byly rády za všechny obdržené sladkosti a slíbily nám, že už nadosmrti zlobit nebudou.

Matěj Štěpánek 9. A

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.