Dopoledne na 'ZDRÁVCE'

Ve čtvrtek 14.3. jsme se učili na SZŠ. Byl pro nás připraven zajímavý program, zaměřený na poznávání světových kuchyní, spojený se soutěží a ochutnávkou. Dále nám dokonalý přístroji zjistil zajímavé informace o našem těle. V další specializované učebně jsme si vyzkoušeli první pomoc a dozvěděli se, jak fungují jednotlivé složky záchranného systému. Navíc jsme měli možnost navštívit školní bufet, plný zdravých dobrot.
Bylo to inspirativní dopoledne.

Žáci 8.tříd

Tenisový turnaj

Naše škola pořádá tenisový turnaj. Všechny informace naleznete v tomto letáku.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

ODVOLÁNÍ KROUŽKŮ PRO NEMOC

Z důvodu nemoci paní vychovatelky Heleny Kaňokové budou do odvolání zrušeny kroužky JÓGA a FLÉTNA.
Děkujeme za pochopení.

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.