Cestujeme s prarodiči

Vyhráli jsme!

Před časem jste si mohli přečíst článek o zaslání obrázků našich prvňáčků do výtvarné soutěže Cestujeme s prarodiči. Je nám potěšením představit Vám vítěze 1. soutěžní  kategorie.  Jsou to žáci prvního ročníku Dominik Požárek  (1. místo) a Anička Keřlíková (2.místo).  Dne 11.12.2018 se zúčastnili na Krajském ředitelství policie Plzeňského kraje slavnostního předání cen a diplomů. Blahopřejeme k prvnímu velkému školnímu úspěchu!

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.