Se zajícem do pohádky

Se Zajícem do pohádky

Z mé oblíbené pohádkové knížky na mě takhle jednou odpoledne vykoukl zajíc a povídá: „Chceš se mnou do pohádky?“  „Do jaké pohádky?“ zajímalo mě. „Vezmu tě na výlet do pohádkové říše, tam, kde bydlí princezny a králové, draci, ježibaby a vodníci…“ sliboval. „Zajíci – a nebude to nuda?“ strachovala jsem se, protože české pohádky důvěrně znám už mnoho let a nevím, co by mě v nich mohlo ještě překvapit. „Nuda? Blázníš? V pohádkové říši, tam to žije. To budeš koukat!“ A koukala jsem. Koukala jsem tak moc, že jsem ráda přijala Zajícovu nabídku a souhlasila, že „české pohádky trochu jinak“ představíme našim dětem a jejich rodičům. A tak se zrodila velikonoční akce, z níž si děti odnášely kromě pohádkových zážitků také originální pohádkový komiks, který nikde nekoupíte, zkrátka proto, že je jenom náš. Velikonoční akci prosvícenou sluníčkem a úsměvy dětí  si s námi můžete připomenout v naší fotogalerii.

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.