Se zajícem do pohádky

Se Zajícem do pohádky

Z mé oblíbené pohádkové knížky na mě takhle jednou odpoledne vykoukl zajíc a povídá: „Chceš se mnou do pohádky?“  „Do jaké pohádky?“ zajímalo mě. „Vezmu tě na výlet do pohádkové říše, tam, kde bydlí princezny a králové, draci, ježibaby a vodníci…“ sliboval. „Zajíci – a nebude to nuda?“ strachovala jsem se, protože české pohádky důvěrně znám už mnoho let a nevím, co by mě v nich mohlo ještě překvapit. „Nuda? Blázníš? V pohádkové říši, tam to žije. To budeš koukat!“ A koukala jsem. Koukala jsem tak moc, že jsem ráda přijala Zajícovu nabídku a souhlasila, že „české pohádky trochu jinak“ představíme našim dětem a jejich rodičům. A tak se zrodila velikonoční akce, z níž si děti odnášely kromě pohádkových zážitků také originální pohádkový komiks, který nikde nekoupíte, zkrátka proto, že je jenom náš. Velikonoční akci prosvícenou sluníčkem a úsměvy dětí  si s námi můžete připomenout v naší fotogalerii.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.