Velikonoční kouzlení

Je to jen malou chvilku, co jsme vás do kouzelného světa Harryho Pottera pozvali poprvé. O Vánocích jsme toho spolu hodně prožili. Vyzkoušeli jsme si kouzlo Lumos, namíchali lektvar štěstí a létali v kouzelném autě……  Od samého začátku jsme věděli, že se tam budeme chtít o Velikonocích vrátit. A jsme rádi, že přestože to pro nás byla velká výzva, se to povedlo. Velikonoční Bradavice vám i nám připravily nejedno překvapení.  Na vše, co nám přichystaly, se můžete podívat v plánku, jehož obě strany přikládáme do naší fotogalerie zde.

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.