Velikonoční kouzlení

Je to jen malou chvilku, co jsme vás do kouzelného světa Harryho Pottera pozvali poprvé. O Vánocích jsme toho spolu hodně prožili. Vyzkoušeli jsme si kouzlo Lumos, namíchali lektvar štěstí a létali v kouzelném autě……  Od samého začátku jsme věděli, že se tam budeme chtít o Velikonocích vrátit. A jsme rádi, že přestože to pro nás byla velká výzva, se to povedlo. Velikonoční Bradavice vám i nám připravily nejedno překvapení.  Na vše, co nám přichystaly, se můžete podívat v plánku, jehož obě strany přikládáme do naší fotogalerie zde.

plakát s pozvánkou ke dni otevřených dveří si můžete prohlédnout zde.