ZIP

Projekt byl ukončen

Hodnocení projektu:

28. 2. 2015 byl ukončen projekt Zajištění individuální podpory (ZIP), který byl realizován od 1. 9. 2013. Projekt zajišťoval Mgr. Vojtěch Škarda, kterého posléze nahradila Mgr. Renata Vordová. Projekt nám pomohl realizovat program dlouhodobé primární prevence v 8. a 9. ročnících, který navazoval na předešlé projekty P-centra v Plzni.

Ve školním roce 2013/14 a 2014/15 proběhly v rámci projektu adaptační pobyty žáků 6. ročníku za přítomnosti výše uvedených odborných pracovníků ZIP. Dále byl projekt ZIP nápomocen při řešení problémových situací v jednotlivých třídách, kdy zároveň zajišťoval i metodickou podporu školní metodičce prevence. Se svými problémy se mohli na lektory obrátit žáci, učitelé i jednotliví rodiče.

plakát s pozvánkou ke dni otevřených dveří si můžete prohlédnout zde.