ZIP

Projekt byl ukončen

Hodnocení projektu:

28. 2. 2015 byl ukončen projekt Zajištění individuální podpory (ZIP), který byl realizován od 1. 9. 2013. Projekt zajišťoval Mgr. Vojtěch Škarda, kterého posléze nahradila Mgr. Renata Vordová. Projekt nám pomohl realizovat program dlouhodobé primární prevence v 8. a 9. ročnících, který navazoval na předešlé projekty P-centra v Plzni.

Ve školním roce 2013/14 a 2014/15 proběhly v rámci projektu adaptační pobyty žáků 6. ročníku za přítomnosti výše uvedených odborných pracovníků ZIP. Dále byl projekt ZIP nápomocen při řešení problémových situací v jednotlivých třídách, kdy zároveň zajišťoval i metodickou podporu školní metodičce prevence. Se svými problémy se mohli na lektory obrátit žáci, učitelé i jednotliví rodiče.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.