Zahraniční spolupráce

Všechny články spojené s projektem eTwinning najdete pod tímto odkazem.

Projekt s italskou školou

Žáci 6.B si v rámci projektu e-Twinning a u příležitosti Evropského dne jazyků 26.9. vyměnili pohlednice se stejně starými žáky italské školy SCUOLA SECONDARIA DI GIOVE z města Giove.

Již teď se těší další žáci, tentokrát ze sedmých tříd, že si pošlou s italskými kamarády vánoční přání a dozvědí se něco více o tom, jak se v Itálii slaví vánoce.

Zápisy

Základní informace o zápisu na školní rok 2019/2020 se dozvíte z našeho plakátu.
Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

Ředitelské volno

ve dnech 2. a 3. května 2019 a ve dnech 6. a 7. května 2019 se uděluje ředitelské volno. Více informací se dozvíte v tomto souboru.