Partneři projektu SZŠVOŠZ

Projekt Edukační centrum zaměřené na zdravý životní styl
a sociální oblast
CZ.1.14./2.4.00/34.03200

Naše škola, 2. ZŠ v Plzni, Schwarzova 20, se zapojila v rámci partnerství do projektu Edukační centrum zaměřené na zdravý životní styl a sociální oblast realizovaný na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické Plzeň. Cílem projektu je moderně a funkčně vybavit čtyři odborné učebny.

V rámci tohoto projektu budou naši žáci 1x ročně edukováni žáky a studenty SZŠ a VOŠZ v oblasti správné životosprávy, dentální hygieny, první pomoci ve všech věkových obdobích. Na pořízeném moderním vybavení s využitím interaktivních výukových postupů prostřednictvím žáků a studentů SZŠ a VOŠZ získají naši žáci mnoho významných znalostí a dovedností nejen pro rozšíření učiva, ale také pro zdravý vývoj člověka.

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.