Partneři projektu SZŠVOŠZ

Projekt Edukační centrum zaměřené na zdravý životní styl
a sociální oblast
CZ.1.14./2.4.00/34.03200

Naše škola, 2. ZŠ v Plzni, Schwarzova 20, se zapojila v rámci partnerství do projektu Edukační centrum zaměřené na zdravý životní styl a sociální oblast realizovaný na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické Plzeň. Cílem projektu je moderně a funkčně vybavit čtyři odborné učebny.

V rámci tohoto projektu budou naši žáci 1x ročně edukováni žáky a studenty SZŠ a VOŠZ v oblasti správné životosprávy, dentální hygieny, první pomoci ve všech věkových obdobích. Na pořízeném moderním vybavení s využitím interaktivních výukových postupů prostřednictvím žáků a studentů SZŠ a VOŠZ získají naši žáci mnoho významných znalostí a dovedností nejen pro rozšíření učiva, ale také pro zdravý vývoj člověka.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.