Spolek rodičů

Na škole působí „Sdružení rodičů při 2. základní škole, Schwarzova 20, z.s.“

Tento spolek zapsaný do spolkového rejstříku u Krajského soudu v Plzni podporuje společné zájmy žáků školy, jejich rodičů a zákonných zástupců a vedení školy. Tento spolek volí na členských schůzích (aktivech) Radu rodičů, která potom volí předsedu. Spolek hospodaří s příspěvky členů a sestavuje rozpočet na školní rok. Ten je k dispozici na nástěnce v přízemí školy.

Předseda: Ing. Vilém Sekyra
Členové Rady rodičů: Melicharová Markéta, Kadlecová Romana, Ing. Polívková Markéta

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.