Spolek rodičů

Na škole působí „Sdružení rodičů při 2. základní škole, Schwarzova 20, z.s.“

Tento spolek zapsaný do spolkového rejstříku u Krajského soudu v Plzni podporuje společné zájmy žáků školy, jejich rodičů a zákonných zástupců a vedení školy. Tento spolek volí na členských schůzích (aktivech) Radu rodičů, která potom volí předsedu. Spolek hospodaří s příspěvky členů a sestavuje rozpočet na školní rok. Ten je k dispozici na nástěnce v přízemí školy.

Předseda: Ing. Vilém Sekyra
Členové Rady rodičů: Melicharová Markéta, Kadlecová Romana, Ing. Polívková Markéta

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.