Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

Kontakty pedagogů


Příjmení a jménoTřídní učitelVyučujeEmailová adresaTelefon
Mgr. Batěk Jaroslav-D, Njbatekja@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Kristýna Dlauhá-Tv, Vz, Pv, Pč, Svsdlauhakr@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Elgrová Štěpánka5.A-elgrovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Frenáková Štěpánka5.B-frenakovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Hellmich Pavel

-

F, Pv, Pčhellmichpa@zs2.plzen-edu.cz378 027 121, 378 027 126
Bc. Václav Holota-Tv, Vz, Pv, Svs, Infholotava@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Hrubá Edita2.A-hrubaed@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Karlíčková Jana6.CAj, Hv, Cv Aj, Szkarlickovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kočalková Marta6.BD, Př, Pvkocalkovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Králová Radka9.AAj, Nj, Vv, KAjkralovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kurková Monika-Zkurkovamo@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Maříková Larisa7.BČj, Vvmarikovala@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Novotná Eliška3.B-novotnael@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Páníková4.B-panikovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Parisová Helena4.C-parisovahe@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Patejdlová Alice6.AČj, Ovpatejdlovaal@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Pešková Marta4.A-peskovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Pláničková Radmila1.A-planickovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Podestátová Věra-Aj, Prv, Pč, Pří, Vvpodestatovave@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Poláková Romana1.C-polakovaro@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Schimkowská Eva-Mschimkowskaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Soukupová Dana7.AM, Chsoukupovada@zs2.plzen-edu.cz378 027 127
Mgr. Barbora Stupková-Aj, Vl, Hv, Pří, InfStupkovaBa1@zs2.plzen-edu.cz378 027 129
Bc. Jakub Ševčík8.AAj, Cv Aj, Inf, Vvsevcikja@zs2.plzen-edu.cz378 027 129
Mgr. Karolína Šilhanová3.C-silhanovaka@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Šrámková Jana8.BM, Zsramkovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šteinerová Michaela5.C-steinerovami@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Štěpinová Radomíra1.B-stepinovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Štíbrová Lenka9.BČj, Hv, Mvstibrovale@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šůlová Petra2.B-sulovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Volfová Eva-M, Z, Inf, Dvolfovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Vollerová Pavla3.A-vollerovapa@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Zdanovcová Petra2.C-zdanovcovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

JÍDELNA - DŮLEŽITÉ !

O změnách cen stravného se dozvíte v tomto souboru.
O přihlášení budoucích prvňáčků ke školním obědům si přečtěte v tomto souboru.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz 

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Sběr starých brýlí, informace zde.

 

Rychlé kontakty

design by SITMP