Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

Kontakty pedagogů


Příjmení a jménoTřídní učitelVyučujeEmailová adresaTelefon
Mgr. Batěk Jaroslav-D, Nj, Pvbatekja@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Bc. Brzáková Jitka-D, Infbrzakovaji@zs2.plzen-edu.cz378 027 117
Mgr. Elgrová Štěpánka3.C-, CvVelgrovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Frenáková Štěpánka3.B-, Szfrenakovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Heicl Jakub-Tv, Svs, Inf, Pvheiclja@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Hellmich Pavel

-

F, Pv, Pčhellmichpa@zs2.plzen-edu.cz378 027 121, 378 027 126
Mgr. Hrubá Edita1.B-, ZTvhrubaed@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Husáková Aneta-Prv, Pří, Hv, Pč, Aj, Tvhusakovaan@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Jandová Anna-Ajjandovaan@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Karlíčková Jana6.BAj, Hv, KAjkarlickovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kočalková Marta7.BD, Př, Pvkocalkovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Králová Radka6.AAj, Njkralovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kurková Monika-Zkurkovamo@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Maříková Larisa8.BČj, Vvmarikovala@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Novotná Eliška4.B-novotnael@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Páníková5.B-panikovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Parisová Helena5.C-parisovahe@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Patejdlová Alice7.AČj, Ovpatejdlovaal@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Pešková Marta5.A-peskovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Pláničková Radmila2.A-planickovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Podestátová Věra3. A-podestatovave@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Poláková Romana2.C-polakovaro@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Procházková Kristýna-Tv, Vz, Pv, Ovprochazkovakr@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Schimkowská Eva-Mschimkowskaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Soukupová Dana8.AM, Ch, SvS, Pvsoukupovada@zs2.plzen-edu.cz378 027 127
Mgr. Jakub Ševčík9.AAj, Cv Aj, Infsevcikja@zs2.plzen-edu.cz378 027 129
Mgr. Šilhanová Karolína-Čj (1+2.st), Aj, Vv, Pč, Vl,Hvsilhanovaka@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Šrámková Jana9.BM, Zsramkovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šteinerová Michaela4.C-steinerovami@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Štěpinová Radomíra2.B-stepinovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Štíbrová Lenka6.CČj, Hv, Mv, Pvstibrovale@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šůlová Petra1.A-sulovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Volfová Eva-M, Z, Infvolfovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Vollerová Pavla4.A-vollerovapa@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Zdanovcová Petra1.C-zdanovcovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

Třídní aktivy

se konají v úterý 12. 11. 2019 pro 1. stupeň od 16 hod., pro 2. stupeň od 16:30 hod.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.

JÍDELNA - DŮLEŽITÉ !

O změnách cen stravného se dozvíte v tomto souboru.
O přihlášení budoucích prvňáčků ke školním obědům si přečtěte v tomto souboru.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Sběr starých brýlí, informace zde.

 

Rychlé kontakty

design by SITMP