Družina

Školní družina je součástí 2. základní školy, Schwarzova 20, příspěvkové organizace.

Sídlí spolu se školní jídelnou v samostatném křídle školní budovy a oddělení zřízená po navýšení početní kapacity ŠD využívají prostory tříd v budově školy.
Školní družina je určena pro žáky 1. stupně 2. ZŠ, především z 1. – 3. ročníků. Podmínky pro přijetí žáků k zájmovému vzdělávání ŠD jsou uvedeny v ŠVP ŠD.

Žáci přijatí do ŠD se stávají účastníky zájmového vzdělávání ŠD a zařazují se do oddělení, která jsou věkově smíšená.

Provozní doba ŠD

Je členěna na ranní blok 6:00 - 8:45 hodin (sloučená oddělení), odpolední blok s činností v odděleních od 11:40 (12:35) - 15:45 hodin a v oddělení s koncovou službou 15:45 - 16:00 hodin.

Dále pokračuje činností v kroužcích organizovaných ŠD, a to dle jejich rozpisu a časového harmonogramu v rámci organizace školního roku. Rozpis kroužků naleznete zde. Ve školním roce 2019/20: Pondělí a úterý do 17:35 hodin, středa a čtvrtek do 17:15 hodin.

Ve dnech třídních aktivů se prodlužuje provoz v oddělení s koncovou službou do 17:30 hodin,  účast žáka oznámí zákonný zástupce vychovatelce předem.

Změna provozní doby

u sportovního areálu a tělocvičny v období vánočních svátků a prázdnin.

Lyžařský výcvik 2020

všechny informace k výcviku v tomto souboru.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.