60. výročí založení školy

2. ZŠ oslavila 60 let a vydala unikátní almanach

2. základní škola v Plzni oslavila významné jubileum a u této příležitosti vydala almanach mapující 60letou historii školy.

V roce 2016 2. ZŠ ve Schwarzově ulici v Plzni na Borech oslavila jubilejní výročí. K 60. výročí škola vydala unikátní almanach, který obsahuje nejen jména všech absolventů školy, ale i informace a zajímavosti z její historie. Kniha je doplněna fotografiemi, které mapují 60letou existenci školy.

Almanach byl představen veřejnosti při oslavách školy, které proběhly 10. května 2016.

plakát s pozvánkou ke dni otevřených dveří si můžete prohlédnout zde.