Dětský den s kouzelníkem

Dětský den s kouzelníkem

Vskutku kouzelné dárky ke Dni dětí přivezl do školní družiny Magic Soukup. Díky krásnému slunečnému počasí jsme ho opět mohli přivítat v našem atriu, které se díky němu změnilo v improvizovanou kouzelnickou scénu. Těšili jsme se, co pro nás vykouzlí – a ještě víc na to, co vykouzlíme společně. A stejně jako před rokem, ani tentokrát jsme rozhodně nebyli zklamaní. Kouzlily děti, kouzlily paní vychovatelky, nejvíc samozřejmě kouzlil mistr osobně J. Nemůžeme prozrazovat podrobnosti, to kouzelníci nedělají, ale můžete se podívat na fotky – kdo ví, třeba z nich nějaké to kouzlo odhalíte.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.