Dětský den s kouzelníkem

Dětský den s kouzelníkem

Vskutku kouzelné dárky ke Dni dětí přivezl do školní družiny Magic Soukup. Díky krásnému slunečnému počasí jsme ho opět mohli přivítat v našem atriu, které se díky němu změnilo v improvizovanou kouzelnickou scénu. Těšili jsme se, co pro nás vykouzlí – a ještě víc na to, co vykouzlíme společně. A stejně jako před rokem, ani tentokrát jsme rozhodně nebyli zklamaní. Kouzlily děti, kouzlily paní vychovatelky, nejvíc samozřejmě kouzlil mistr osobně J. Nemůžeme prozrazovat podrobnosti, to kouzelníci nedělají, ale můžete se podívat na fotky – kdo ví, třeba z nich nějaké to kouzlo odhalíte.

UP/OZORNĚNÍ

Dne 7. 7. 2019 (neděle) bude sportovní areál z provozních důvodů uzavřen.

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu konání sportovních příměstských táborů bude sportovní areál a tělocvična v období od 29. 7. do 2. 8. od 5. 8. do 9. 8. 2019 otevřena pro veřejnost až od 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přihlašování žáků do ŠD na šk. rok 2019/2020
Odkaz

Sportovní kempy 2019

Bližší informace v tomto letáku.