60. výročí založení školy

2. ZŠ oslavila 60 let a vydala unikátní almanach

2. základní škola v Plzni oslavila významné jubileum a u této příležitosti vydala almanach mapující 60letou historii školy.

V roce 2016 2. ZŠ ve Schwarzově ulici v Plzni na Borech oslavila jubilejní výročí. K 60. výročí škola vydala unikátní almanach, který obsahuje nejen jména všech absolventů školy, ale i informace a zajímavosti z její historie. Kniha je doplněna fotografiemi, které mapují 60letou existenci školy.

Almanach byl představen veřejnosti při oslavách školy, které proběhly 10. května 2016.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.